Przejdź do treści

Dziękujemy za udział w zbiórce!

Dodane przez Tomasz Glaza -
podziękowanie za Świąteczną Zbiórkę żywności plakat

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Śliwicach dziękuje za udział w Świątecznej Zbiórce Żywności, która odbyła się 28 listopada 2025 roku w sklepie Biedronka w Śliwicach.

Dzięki wsparciu mieszkańców naszej gminy udało nam się zebrać rekordową ilość produktów - 460 kg żywności, która zostanie przekazana w formie paczek świątecznych dla osób najbardziej potrzebujących.

Dzięki Państwa wsparciu możemy nieustannie wspierać te osoby.

Dziękujemy!

Strony w dziale: