Dziękujemy za udział w zbiórce!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Śliwicach dziękuje za udział w Świątecznej Zbiórce Żywności, która odbyła się 28 listopada 2025 roku w sklepie Biedronka w Śliwicach.
Dzięki wsparciu mieszkańców naszej gminy udało nam się zebrać rekordową ilość produktów - 460 kg żywności, która zostanie przekazana w formie paczek świątecznych dla osób najbardziej potrzebujących.
Dzięki Państwa wsparciu możemy nieustannie wspierać te osoby.
Dziękujemy!