Przejdź do treści

Najzdolniejsi uczniowie zostali wyróżnieni!

Dodane przez Tomasz Glaza -
zebrani uczniowie przed urzędem

Uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Śliwice zostali wyróżnieni stypendium w ramach "Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Gminie Śliwice". 

Wójt Gminy Śliwice Daniel Kożuch wraz z Zastępcą Wójta Katarzyną Daszkiewicz oraz Sekretarzem Gminy Śliwice Piotrem Spicą wręczyli uczniom Szkół Podstawowych w Śliwicach, Lińsku i Śliwiczkach stypendia oraz gratulacje za wysokie wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe. 

Strony w dziale: