Przejdź do treści

Dziękujemy za udział w Wielkanocnej zbiórce żywności!

Dodane przez Tomasz Glaza -
grafika wielkanocna zbiórka żywności

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Śliwicach serdecznie dziękuje za Państwa zaangażowanie w zbiórkę dla osób potrzebujących z terenu Gminy Śliwice, która odbyła się 20 marca 2026. w sklepie Biedronka. 

Wspólnymi siłami udało nam się zebrać aż 349 kg żywności, która zostanie przekazana w formie paczek świątecznych osobom najbardziej potrzebującym. 

Dziękujemy za wsparcie!

Strony w dziale: