Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Śliwicach serdecznie dziękuje za Państwa zaangażowanie w zbiórkę dla osób potrzebujących z terenu Gminy Śliwice, która odbyła się 20 marca 2026. w sklepie Biedronka.
Wspólnymi siłami udało nam się zebrać aż 349 kg żywności, która zostanie przekazana w formie paczek świątecznych osobom najbardziej potrzebującym.
Dziękujemy za wsparcie!