Szanowni Państwo,
od 1 lutego 2026 r. wchodzi w życie obowiązek stosowania Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Tucholi zaprasza przedsiębiorców, rolników ryczałtowych oraz wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatny cykl szkoleń „Środy z KSeF”.
Terminy i tematyka:
-
1 lub 8.10.2025, godz. 10:00 – Moduł I (Podstawy KSeF) i Moduł II (Uwierzytelnienie, autoryzacja, nadawanie uprawnień)
-
15.10.2025, godz. 10:00 – Moduł III (Wystawianie i odbiór faktur)
-
29.10.2025, godz. 10:00 – Moduł IV (Certyfikaty i uprawnienia MCU)
Szkolenia odbędą się w Tucholi, ul. Kolejowa 4 (LGD „Bory Tucholskie”).
Ważne!
Udział w szkoleniu pozwoli przygotować się do obowiązkowego korzystania z KSeF.
Zgłoszenia do 29.09.2025 (poniedziałek) do godz. 12:00 pod nr tel. 52 3363 333.