Przejdź do treści

Zaproszenie Środy z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF)

Dodane przez Tomasz Glaza -
krajowy system efaktur

Szanowni Państwo,
od 1 lutego 2026 r. wchodzi w życie obowiązek stosowania Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Tucholi zaprasza przedsiębiorców, rolników ryczałtowych oraz wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatny cykl szkoleń „Środy z KSeF”.

Terminy i tematyka:

  • 1 lub 8.10.2025, godz. 10:00 – Moduł I (Podstawy KSeF) i Moduł II (Uwierzytelnienie, autoryzacja, nadawanie uprawnień)

  • 15.10.2025, godz. 10:00 – Moduł III (Wystawianie i odbiór faktur)

  • 29.10.2025, godz. 10:00 – Moduł IV (Certyfikaty i uprawnienia MCU)

Szkolenia odbędą się w Tucholi, ul. Kolejowa 4 (LGD „Bory Tucholskie”).

Ważne!
Udział w szkoleniu pozwoli przygotować się do obowiązkowego korzystania z KSeF.

Zgłoszenia do 29.09.2025 (poniedziałek) do godz. 12:00 pod nr tel. 52 3363 333.

Strony w dziale: