Wczoraj odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Mój ulubiony bohater literacki" organizowanym przez naszą Bibliotekę. Prezentujemy wyniki konkursu, a na szczegółową fotorelację zapraszamy na facebooka Biblioteki.
Kategoria 3-6 lat
1 miejsce
- Jagoda Bryczkowska
- Kaja Lamparska
2 miejsce
- Iga Rogowska
- Emilian Szwarc
3 miejsce
- Maksymilian Narloch
- Hubert Felczykowski
Wyróżnienia
- Lena Sabiniarz
- Paulina Kamińska
- Zofia Pawelska
- Tomasz Wysocki
Kategoria klasy I-IV
1 miejsce
- Alicja Kozłowska
- Liliana Narloch
2 miejsce
- Wiktoria Gwizdała
- Oliwier Gwizdała
3 miejsce
- Dominik Babiński
- Aleksandra Czapiewska
Wyróżnienia
- Wira Ilnycka
- Amelia Wysocka
- Kamil Konwalski
- Nadia Krupa
Kategoria klasy V-VIII
1 miejsce
- Kornelia Lamparska
2 miejsce
- Anna Grugel
3 miejsce
- Weronika Podlewska
- Amelia Szlachcikowska
Wyróżnienia
- Aurelia Procek
- Bartek Boczuliński
- Weronika Rzońca
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim dzieciom za tak liczny udział.


