Prezentujemy listę laureatów konkursu fotograficznego "Z książką na wakacjach":
Miejsce I: Amelia Szlachcikowska
Miejsce II: Antonina Nierebińska i Weronika Rzońca
Miejsce III: Alicja Legutko, Iga Rogowska oraz Ewelina Kraińska
Wyróżnienia: Justyna Zukaroli, Amelia Wilkowska, Kamila Wilkowska i Lilianka Zander
Dla pozostałych uczestników przygotowaliśmy upominki niespodzianki.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki w godzinach jej otwarcia.