Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Śliwiczkach

Dodane przez Tomasz Glaza -
zarząd w śliwiczkach wspólne zdjęcie

21 marca 2026 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Śliwiczkach. Podczas zebrania przedstawiono i podsumowano działalność jednostki za ubiegły rok, w tym realizowane zadania oraz udział w akcjach ratowniczo gaśniczych .

Podczas zebrania przeprowadzono wybory do władz jednostki. W ich wyniku wybrano nowy zarząd OSP, który będzie kierował działalnością jednostki w nadchodzącej kadencji, w składzie:

  • Patryk Knypel - Prezes / Gospodarz
  • Grzegorz Zieliński - Wiceprezes / Naczelnik
  • Jarosław Szlachcikowski - Wiceprezes
  • Marzena Wicikowska - Skarbnik
  • Grzegorz Talaśka - Zastępca Naczelnika

Wybrano też komisję rewizyjną w składzie :

  • Lucyna Ziółkowska - Przewodnicząca
  • Marek Szamocki - Członek
  • Robert Dejnowski - Członek

Podczas zebrania Wójt Gminy Daniel Kożuch, Zastępca Wójta Katarzyna Daszkiewicz oraz przedstawiciel Rady Sołeckiej w Śliwiczkach Sławomir Jakubiak przekazali jednostce ubranie specjalne typu nomex, zakupione z funduszu sołeckiego.


Source URL: https://sliwice.pl/aktualnosc/aktualnosci/2200-walne-zebranie-sprawozdawczo-wyborcze-w-ochotniczej-strazy-pozarnej-w