Poniżej publikujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego

pdfraport-dostepnosci-biblioteki-sliwice.pdf

konkurs plastyczny na kartkę świąteczną

Gminna Biblioteka Publiczna w Śliwicach zaprasza na: KONKURS PLASTYCZNY na kartkę świąteczną pt: Święta Bożego Narodzenia. Stwórz kartkę świąteczną własnego autorstwa. Technika wykonania dowolna, czekamy na wasze prace! Za wykonanie najpiękniejszych prac czekają nagrody! Na wasze prace czekamy do 17 grudnia 2020r. Rozwiązanie konkursu odbędzie się na Facebooku Gminnej Biblioteki Publicznej w Śliwicach 19 grudnia 2020r.

leżąca książka a na niej okulary

Tymczasowe zasady korzystania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Śliwicach w czasie stanu pandemii koronawirusa COVID-19.

zrób serce i kartkę na walentynki

Gminna Biblioteka Publiczna w Śliwicach zaprasza w dniu 08.02.2020 r. (sobota) o godzinie 10.00 na warsztaty rodzinne " Zrób serce i kartkę na Walentynki"

plakat konkursu przerwa na wspólne czytanie

Nasza Biblioteka będzie mieć kolejne książki i wyposażenie do kącika wspólnego czytania. To nagrody w ogólnopolskim konkursie "Przerwa na wspólne czytanie" Kinder Mleczna Kanapka, które udało się wygrać dzięki wsparciu internautów. W głosowaniu, którego wyniki zostały oficjalnie ogłoszone 18 listopada nasza placówka zajęła znakomite 16 miejsce, zdobyliśmy 28032 głosów.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Śliwicach dołączyła do projektu „Mała książka – wielki człowiek”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców do odwiedzania naszej Biblioteki.