leżąca książka a na niej okulary

Tymczasowe zasady korzystania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Śliwicach w czasie stanu pandemii koronawirusa COVID-19.

zrób serce i kartkę na walentynki

Gminna Biblioteka Publiczna w Śliwicach zaprasza w dniu 08.02.2020 r. (sobota) o godzinie 10.00 na warsztaty rodzinne " Zrób serce i kartkę na Walentynki"

plakat konkursu przerwa na wspólne czytanie

Nasza Biblioteka będzie mieć kolejne książki i wyposażenie do kącika wspólnego czytania. To nagrody w ogólnopolskim konkursie "Przerwa na wspólne czytanie" Kinder Mleczna Kanapka, które udało się wygrać dzięki wsparciu internautów. W głosowaniu, którego wyniki zostały oficjalnie ogłoszone 18 listopada nasza placówka zajęła znakomite 16 miejsce, zdobyliśmy 28032 głosów.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Śliwicach dołączyła do projektu „Mała książka – wielki człowiek”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców do odwiedzania naszej Biblioteki.

Gminna Biblioteka Publiczna w Śliwicach zgłosiła swój udział w konkursie „Przerwa na wspólne czytanie”. Jego celem jest wyłonienie w toku głosowania bibliotek, które zostaną nagrodzone kwotą 5000 zł na zakup książek dla dzieci do wspólnego czytania.

Biblioteka Gminna w Śliwicach powiększyła swój księgozbiór. Oto pakiet nowych książek dla dorosłych. Wśród nich znajdziecie swoich ulubionych autorów i bohaterów, nowe przygody i perypetie oraz kolejne kryminalne zagadki.Wszystkie pozycje widoczne na zdjęciach, dostępne są w naszej bibliotece w Śliwicach.