bukiet tulipanów a na nim napis dzień pracownika służby zdrowia

W tym szczególnym dniu w imieniu Samorządu Gminy Śliwice składamy wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności oraz podziękowania za nadzwyczajny wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy na rzecz drugiego człowieka.

Przewodniczący Rady Gminy Śliwice   Wójt Gminy Śliwice
Zbigniew Zwoliński           Daniel Kożuch 

 

 

Andrzej Zwoliński zdjęcie profilowe

Informujemy, że w związku z wystąpieniem stanu epidemii dyżur Przewodniczącgo Rady Gminy w dniu 3 kwietnia 2020 r. zostaje odwołany.

dzieci z przedszkola Borowiaczek siedzące na ławce w strojach borowiackich

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem wskazane jest przez MEN, by dalsza rekrutacja do przedszkola odbywała się drogą elektroniczną. Wniosek wraz z deklaracją oraz stosowne oświadczenia można pobrać ze strony internetowej: www.borowiaczek.edu.pl . Skan wypełnionych druków prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sylwetka trzymająca tablet w dłoniach

Przedstawiamy wykaz podmiotów, które otrzymały dotacje na wykonywanie zadań publicznych w 2020 roku.

ilustracja telefon stacjonarny i telefon komórkowy

 Przedstawiamy aktualny wykaz numerów telefonów stacjonarnych i telefonów komórkowych w Urzędzie Gminy Śliwice oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Śliwicach.

major Szendzielarz "Łupaszka" wraz z żołnierzami

Zapraszamy na program w Borach i na Krajnie 14 marca 2020r. o godz.10.45. W programie wspomnienie o działalności Żołnierzy Wyklętych na terenie Gminy Śliwice, a także o tym, że z Lipowej Tucholskiej Inka wyruszyła w ostatnią podróż do Gdańska. Program www.bydgoszcz.tvp.pl - zakładka programy.

powiatowy urząd pracy

Z uwagi na aktualną sytuację wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS –CoV-2 na terytorium Polski Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tucholi, mając na względzie bezpieczeństwo zdrowotne klientów oraz pracowników powiatowego urzędu pracy, podjął decyzję o wstrzymaniu od dnia 13 marca br. do odwołania osobistego przyjmowania interesantów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tucholi.

sylwetki  grupy osób

Zebranie wiejskie w Sołectwie Okoniny Nadjeziorne dnia 11.03.2020 r. (środa) o godz. 19:00 oraz zebranie wiejskie w Sołectwie Śliwice dnia 12.03.2020 r. (czwartek) o godz. 19:00 zostają odwołane.

koronawirus objawy tablica poglądowa

W związku z licznymi pytaniami związanymi z korona wirusem podajemy Państwu całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia wirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501.

powiatowe targi edukacji i pracy

Z uwagi na możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 Starosta Tucholski i Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi odwołują VI Powiatowe Targi Edukacji i Pracy zaplanowane na 05 marca 2020 roku.