mamografia infografika

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Badania można wykonać w dowolnej lokalizacji, niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Na polecenie Pani Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Tucholi Aleksandry Kabat przesyłam Państwu linki do udziału w szkoleniach  w zakresie zmian w  płatnościach  bezpośrednich. 

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na szkolenie pn. "Mechanizmy wsparcia bezpośredniego dochodów gospodarstw rolniczych płatności bezpośrednie, warunkowość”, które odbędzie się 8 lutego 2023 r. w godz. 10.00 – 12.00

osoba pisząca na klawiaturze laptopa

Informujemy naszych Mieszkańców o możliwości zgłaszania do operatora programu "Powszechny dostęp do szybkiego internetu" miejsc/lokalizacji, które zostają tzw. "białymi plamami" nieujętymi w planach rozbudowy sieci światłowodowej.

ośnieżona droga

Zjawisko: Intensywne opady śniegu

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: powiaty: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, radziejowski, rypiński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski

mikro pożyczki plakat informacyjny

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. to spółka samorządu województwa kujawsko-pomorskiego. W ofercie unijnych pożyczek K-PFP jest m.in. Mikropożyczka, przeznaczona dla mikroprzedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego, które działają krócej niż 5 lat.

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie napis na białym tle

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zapraszają 1 marca 2023 r. godz. 10:00 na szkolenie online pn.:„Baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (BDO) w produkcji rolniczej”

nadzór budowlany logo

Szanowni Państwo, sezon jesienno-zimowy, to okres występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą spowodować uszkodzenie obiektu budowlanego lub sprowadzić zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi, bezpieczeństwa mienia lub środowiska.

plakat webinarium dla rolników

informujemy, że 1 lutego 2023 roku w godz. 11 – 14 odbędzie się webinarium dotyczące pomocy dla rolników.W załączniku przekazuję agendę webinarium.

dzieci w strojach borowiackich na scenie

„Weźmija, my sia, weźma razem”! Słowa „Walcerka Tucholskiego” zainspirowały społeczność Szkoły Podstawowej w Śliwiczkach do przygotowania obchodów Dnia Babci i Dziadka. Tradycyjnie goście zostali przywitani tortem i życzeniami.

Krowa liżąca się

Szanowni Państwo! Zapraszamy na 25-tą edycję, największych specjalistycznych targów w Polsce dla hodowców i podrucentów bydła, świń i drobiu - FERMA, które odbędą się w dniach 24-26 lutego 2023 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym BCTW.