osoby siedzące przy stole w sali konferencyjnej

Zorganizowaliśmy konsultacje z nauczycielami wychowania fizycznego oraz szefami stowarzyszeń sportowych korzystających z obiektu. W spotkaniu uczestniczyli projektanci, którzy wysłuchali uwag i odpowiadali na pytania dotyczące planowanych rozwiązań technicznych.

Padło wiele ciekawych spostrzeżeń dotyczących np. rozmieszczenia urządzeń, budynku stanowiącego zaplecze sanitarne, szatniowe i magazynowe oraz oświetlenia obiektu. Teraz przeanalizowane zostaną możliwości uwzględnienia w projekcie nowych pomysłów i rozwiązań.

 

Będzie to oczywiście uzależnione od kosztów budowy i późniejszego utrzymania obiektu, ale także od możliwości prawnych – spełniania norm budowlanych i warunków decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego.

Chcemy, żeby w ramach inwestycji, poza częścią sportową stadionu, powstała również część rekreacyjna. Tak by obiekt umożliwiał nie tylko uprawianie sportu, lecz również zachęcał do różnych form aktywności na świeżym powietrzu. Projektowana jest ścieżka spacerowa, przy której rozmieszone będą urządzenia fitness dostosowane do wszystkich grup wiekowych oraz pumptrac, czyli specjalny tor, z którego korzystać można do jazdy na rowerach, hulajnogach czy rolkach.

osoby siedzące przy stole w sali konferencyjnej

osoby siedzące przy stole w sali konferencyjnej