logo lokalnej grupy działania bory tucholskie

Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” zaprasza na szkolenie dotyczące zasad wypełniania wniosku o powierzenie grantu ze środków PROW w ramach LSR „Dekel do borowiackiej grapy”. Granty przeznaczone mogą być na małą infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną oraz przedsięwzięcia aktywizacyjne/szkolenia z zakresu  zachowania lokalnego dziedzictwa oraz wzmacniania kapitału społecznego.

Poziom dofinansowania do 100%, wsparcie nie jest przeznaczone dla przedsiębiorców. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z zasadami wypełniania wniosku o powierzenie grantu, omówione zostaną także załączniki, które należy złożyć wraz z wnioskiem.

 

Materiały, z którymi należy zapoznać się przed szkoleniem:

TERMIN: 15 listopada 2022 r. (wtorek) GODZINA: 14:00

MIEJSCE: Biuro LGD, (Tuchola, Kolejowa 4) Więcej informacji: biuro Partnerstwa LGD Bory Tucholskie, tel. 52 336 12 13, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szkolenie ma charakter otwarty, ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie się na spotkanie do dnia 14 listopada 2022r. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY