zaproszenie

Drodzy rodzice, rodziny, goście, mieszkańcy Śliwic oraz wszyscy, którzy zechcą zabrać udział, ZAPRASZAMY 29 maja na uroczyste obchody 20 lecia Nadania Imienia Borowiaczek, naszemu śliwickiemu przedszkolu.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu, które rozpocznie Msza Święta o godz. 11.00. Po niej uroczysty przemarsz do amfiteatru GOK w Śliwicach. Kulminacyjnym punktem obchodów będzie część artystyczna w wykonaniu Przedszkolaków Borowiaków.


Przedstawiamy szczegółowy plan uroczystości:

 

SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI

10.30 – Zbiórka przed Kościołem od strony Groty
10.45 – Wejście dzieci do kościoła pod opieką nauczycielek
11.00 – Msza Święta w Kościele pod wezwaniem Św. Katarzyny w Śliwicach
12.00- Przemarsz Przedszkolaków, Pracowników, Gości, Rodziców i mieszkańców Śliwic z kościoła do amfiteatru GOK w Śliwicach
12.45 – Powitanie gości
13.00 – Występ artystyczny dzieci
14.00 – Wystąpienia gości
Uroczystość co raz bliżej, dlatego trwają już ostatnie przygotowania. Zaangażowani są nie tylko pracownicy przedszkola, ale również wiele innych współpracujących osób i instytucji. Oczywiście nie brakuje współudziału rodziców, którzy zdeklarowali się obficie do przygotowania swojskiego jadła. Już dziś bardzo za tę hojność dziękujemy. Część rodziców zgłosiła się do jeszcze intensywniejszej i wspólnej pracy na rzecz naszych dzieci, by ten dzień był wyjątkowy. Szczególnie chcę podziękować tym członkom Rady Rodziców oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Borowiaczka, którzy z nami w tym zakresie ściśle współpracują.
Wysłaliśmy wiele zaproszeń w różne strony. Mamy nadzieję na piękne i liczne spotkanie, które podkreśli naszą tożsamość oraz rolę jaką spełnia przedszkole w wychowaniu kolejnych pokoleń naszego regionu i kraju.