logo lgbt

Partnerstwo "Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie" zaprasza na spotkanie informacyjne, dotyczące naborów wniosków o powierzenie grantów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Granty przeznaczone są na działania skierowane do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu powiatu tucholskiego. Środki można pozyskać na działania w zakresie aktywizacji społecznej (organizowanie społeczności lokalnej, animacja społeczna, kluby młodzieżowe) oraz aktywizacji społeczno - zawodowej. Nabory realizowane będą w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju "Dekel do borowiackiej grapy" (działanie 11.1
Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR, RPO WK-P 2014-2020).Spotkanie informacyjne organizowane jest przed ogłoszeniem naborów.

TERMIN: 17 grudnia 2021 r. (piątek)

GODZINA: 10:00

MIEJSCE: on-line, platforma TEAMS

*Prosimy o dokonanie zgłoszenia przy pomocy poniższego formularza - do środy tj.15.12.2021. Linki do spotkania zostaną przesłane do zgłoszonych uprzednio osób w czwartek*. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 52 3361213, mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiste w biurze Partnerstwa przy ul. Murowej 8 w Tucholi.

LINK do formularza zgłoszeniowego <https://forms.gle/CoeGqdbM5wSZrhVb8>

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Koszty bieżące i animacja do 2023r." realizowanego przez Partnerstwo "LGD Bory Tucholskie”.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.