webinarium plakat informacyjny

Zapraszamy na spotkanie dedykowane wszystkim przedsiębiorcom  z powiatu tucholskiego organizowane przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną.

 

Patronami naszego wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Tucholi oraz Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Tucholi. Ze strony Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawione zostaną zmiany z 2018 roku, dzięki którym cała Polska stała się strefą ekonomiczną, a przedsiębiorcy mogą uzyskać zwolnienie z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat  z uwagi na nowy projekt inwestycyjny, niezależnie od swojej lokalizacji  oraz wielkości przedsiębiorstwa.

Ponadto, prelegenci z Banku Gospodarstwa Krajowego przybliżą Państwu pożyczki unijne dla przedsiębiorstw.  Webinarium odbędzie się w środę 26 maja o godzinie 12:00 dzięki łatwej w obsłudze aplikacji MS Teams. Szczegółowy program wydarzenia został załączony do wiadomości. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu.

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jezli chcesz dołączyć do spotkania wejdźna stronę