dzieci z przedszkola Borowiaczek

Przedszkole Samorządowe BOROWIACZEK rozpoczyna rekrutację od 2 do 27 marca 2020r. Wniosek wraz z załącznikami można pobrać w przedszkolu lub na stronie internetowej www.borowiaczek.edu.pl. Wniosek należy złożyć u Dyrektor Przedszkola w Śliwicach. Do wniosku należy załączyć wypełniony druk deklaracji i zaświadczeń ( jeżeli takie zaświadcznia są w danym przypadku konieczne).

Na stronie internetowej przedszkola można pobrać Zarządzenie Wójta Gminy Śliwice w sprawie harmonogramu oraz podania do publicznej wiadomości kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
Pod wnioskiem konieczny jest podpis obojga rodziców ( w razie komplikacji prosimy o kontakt )

Zapraszamy dzieci 3,4,5 i 6 letnie w szeregi naszej placówki, która tętni życiem, radością i uśmiechem. Załączamy migawki z życia przedszkola w bieżącym roku szkolnym 2019/2020.
Rozpoczęliśmy Pasowaniem. Wśród ciekawych i ważnych wydarzeń obchodziliśmy Święto Niepodległości, Dzień Pluszowego Misia, czy Dzień Ziemniaka jako podsumowanie regionalnego tematu o ziemniaku w Borach Tucholskich. Jak co roku nie obyło się bez Mikołajek, radosnego kolędowania i wigilii. Zaprosiliśmy gości i rodziców na wzruszający wieczór adwentowo-wigilijny. Nie zabrakło także Święta Babci i Dziadka, które dla obu stron jest wielkim przeżyciem. Rada Rodziców niezwykle prężna i chętna do działania, przyczyniła się rownież do wielu ciekawych atrakcji min. podczas Dnia Edukacji Narodowej, Mikołajek czy wigilii.
W tym roku bardzo mocno skierowaliśmy naszą uwagę na rozwijanie kompetencji przedsiębiorczości i samodzielności u dzieci, stąd wiele za nami przeprowadzonych doświadczeń, samodzielnie przygotowanych śniadań i innych działań. To tylko niektóre z wielu ciekawych akcji, imprez i szczegółów z codziennego życia przedszkolanej rodzinki.

Jednym słowem – Przedszkole "Borowiaczek" to bardzo dobre miejsce, które w nowoczesnym, zadbanym wnętrzu, pachnącycm nowością a jednocześnie tradycją, stwarza atmosferę i warunki do optymalnego, pieknego rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym.

borowiaczek-bajka-dziewczynka-z-zapalkami-min
borowiaczek-dzien-dziadka-min
borowiaczek-dzien-niepodleglosci-min
borowiaczek-dzien-pluszowego-misia-min
borowiaczek-dzien-ziemniaka-min
borowiaczek-mikolajki-min
borowiaczek-pasowanie-min
borowiaczek-samodzielne-sniadania-min
borowiaczek-spotkanie-wigilijne-rodzicow-min
borowiaczek-wigilia-min