Turniej zorganizowało i przeprowadziło: Towarzystwo Piłkarskie Ziemi Śliwickiej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z powiatu tucholskiego, starogardzkiego i chojnickiego: „FC PROMILE”, No Name Team, Buki Łyskowo, Leśnik, BKS Szlachta, Victoria Śliwice.

Drużyny zostały rozlosowane w dwóch grupach. W pierwszej znalazły się następujące drużyny: Leśnik, BKS Szlachta, Victoria Śliwice. Zaś w drugiej: „FC PROMILE”, No Name Team, Buki Łyskowo. Z pierwszej grupy do półfinału zakwalifikowały się; „FC PROMILE”, No Name Team. Z kolei z drugiej grupy do półfinału wyszły: Leśnik, Victoria Śliwice.

W kolejnej fazie rozgrywek Victoria Śliwice spotkała się z „FC PROMILE. Czas gry (10 min) nie wyłonił zwycięzcy w związku z tym o wejściu do finał zadecydowały rzuty karne, które precyzyjniej wykonała drużyna FC PROMILE.

W kolejnym meczu wyłaniającym finalistę zmierzyły się drużyny Leśnika i No Name Team. Tutaj królowała drużyna No Name Team.
Mecz finałowy drużyn: FC PROMILE - No Name Team zakończył się wynikiem 4 : 0

Na podium znalazły się:
I FC PROMILE
II No Name Team
III Leśnik i Victoria Śliwice.


Najlepszym bramkarzem turnieju został Marcin Czerwiński z BKS Szlachta. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Szymon Belt, Tomasz Głowacki, Dawid Chabowski, Maciej Łęgowski, Bartosz Remus, Filip Olszewski, Dawid Malewicz

Wyróżniający zawodnicy biorący udział w zawodach zostali także wyróżnieni w postaci sprzętu sportowego ufundowanego przez organizatora: Towarzystwo Piłkarskie Ziemi Śliwickiej.