Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach informuje, że ruszyły nabory w nowym sezonie zajęć stałych dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

  1. Nabór dziewcząt do grupy marszowo- tanecznej MAŻORETEK.Do zespołu zapraszamy dziewczęta odważne i uśmiechnięte. Zajęcia grupy to nie tylko praca i nauka. Mażoretki swoimi występami uatrakcyjniają uroczystości gminne, powiatowe i o szerszym zasięgu. Wraz z Orkiestrą Dętą OSP Śliwice biorą udział w licznych koncertach i festiwalach orkiestr.
    Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 16.00-18.00.
    Pierwsze spotkanie już 18 września 2018r.
  2. Orkiestra Dęta OSP Śliwice zaprasza dzieci (od 10 roku życia), młodzież, osoby dorosłe chcące podjąć naukę gry w orkiestrze dętej oraz wszystkie osoby grające już na instrumentach dętych, drewnianych, blaszanych i instrumentach perkusyjnych. Próby odbywają się w każdy wtorek i środę w GOK Śliwice o godz. 18.00.
    Nauka gry na instrumencie jest bezpłatna.
  3. Dziecięco-Młodzieżowy Zespoł Tańca Ludowego "ŚLIWICZANIE" zaprasza w swoje szeregii. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godz. 16.00-18.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.