Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. jest spółką Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Głównym celem działania Funduszu jest promowanie rozwoju naszego województwa i wprowadzanie na rynek regionalny zwrotnych instrumentów finansowych. KPFR administruje łącznie ponad 620 milionami złotych przeznaczonymi na pożyczki i poręczenia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. 

Schemat działania Funduszu opiera się na strukturze kaskadowej. Fundusz wybiera Instytucje Finansowe, które bezpośrednio oferują wsparcie przedsiębiorcom działającym w naszym regionie.

 

W ofercie Instytucji Finansowych - wybranych przez Fundusz, przedsiębiorcy znajdą pełen wachlarz pożyczek przeznaczonych na finansowanie szeroko rozumianego rozwoju firmy, innowacji, inwestycji produkcyjno-usługowych, zakupu nieruchomości bądź środków obrotowych. Pożyczki udzielane są do wysokości nawet 2 mln złotych i mają bardzo atrakcyjne oprocentowanie.

Nasze pożyczki są dostępne w kilkudziesięciu miejscowościach zlokalizowanych na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Pełna lista punktów sprzedaży produktów finansowych, a także szczegółowe warunki oferty dostępne są na stronie www.kpfr.pl