Pamiętamy!

Dodane przez Tomasz Glaza -
zdjęcie grupowe dzieci ze szkoły w śliwiczkach

W jesiennej zadumie nad życiem i przemijaniem, Wolontariusze Szkoły Podstawowej w Śliwiczkach przeprowadzili akcję "Światełko pamięci". Znicze przekazali dla Tych, którzy odeszli z Domu Opieki Społecznej w Wysokiej.


Source URL: https://sliwice.pl/aktualnosc/aktualnosci-aktualnosci-szkoly/1156-pamietamy