Pamiętamy!
W jesiennej zadumie nad życiem i przemijaniem, Wolontariusze Szkoły Podstawowej w Śliwiczkach przeprowadzili akcję "Światełko pamięci". Znicze przekazali dla Tych, którzy odeszli z Domu Opieki Społecznej w Wysokiej.
W jesiennej zadumie nad życiem i przemijaniem, Wolontariusze Szkoły Podstawowej w Śliwiczkach przeprowadzili akcję "Światełko pamięci". Znicze przekazali dla Tych, którzy odeszli z Domu Opieki Społecznej w Wysokiej.